Пн-Сб: З 9 ДО 18
Нд: вихідний

Кошик порожній!

ru ua

Угода користувача

Реєструючись на сайті «УПАКОВКА» Ви погоджуєтесь з тим, що компанія має право використовувати реєстраційні дані в маркетингових цілях.

 

Реєстраційні дані, що зберігаються та використовуються компанією «УПАКОВОЧКА», не передаються третім особам.

 

Зберігання та використання даних повністю відповідає чинному законодавству України щодо недоторканності особистої інформації.

 

Дана користувальницька угода, далі "Угода", укладається між Інтернет-магазином upack.kiev.ua, що має адресу в мережі Інтернет www.upack.kiev.ua, далі "Інтернет-магазин" або "Сайт", та користувачем послуг Інтернет-магазину, далі – "Покупець", та визначає умови придбання товарів через Сайт.

 

1.Основні положення

 

1.1. Ця Угода укладається між Покупцем та Інтернет-магазином у момент оформлення замовлення. Покупець підтверджує свою згоду з умовами, встановленими цією Угодою, шляхом проставлення позначки у графі "Я згоден з правилами магазину" при оформленні замовлення.

1.2. Ця Угода та інформація про товар, представлена на Сайті, є публічною офертою.

1.3. До відносин між Покупцем та Інтернет-магазином застосовуються положення ЦК України щодо продажу товарів дистанційним способом.

1.4. Покупцем може бути будь-яка фізична або юридична особа, здатна прийняти та сплатити замовлений нею товар у порядку та на умовах, встановлених цією Угодою, на території України.

1.5. Інтернет-магазин залишає за собою право вносити зміни до цієї Угоди.

1.6. Ця Угода повинна розглядатися в тому вигляді, як вона опублікована на Сайті, і повинна застосовуватись та тлумачитися відповідно до законодавства України.

 

2. Інформація про товар

 

2.1. Товар, представлений на сайті через фото-зразки, що є власністю Інтернет-магазину.

2.2. Кожен фото-зразок супроводжується текстовою інформацією: артикулом, ціною та описом товару.

2.3. На прохання Покупця, менеджер Інтернет-магазину зобов'язаний надати (телефоном або за допомогою електронної пошти) іншу інформацію, необхідну та достатню, з точки зору Покупця, для прийняття ним рішення про купівлю товару.

2.4. Вказана на сайті ціна товару може бути змінена Інтернет-магазином в односторонньому порядку.

2.5. У разі зміни ціни товару, замовленого Покупцем, менеджер Інтернет-магазину при першій нагоді інформує про це Покупця (телефоном або електронною поштою) для отримання підтвердження або анулювання замовлення. При неможливості зв'язатися з Покупцем це замовлення вважається анульованим.

2.6 Усі розміри коробок вказані у метричній системі.

 

3. Порядок придбання товару

 

3.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Сайті. Кожен товар може бути замовлений у будь-якій кількості за умови, що замовлено буде не більше 2 одиниць однієї категорії. Замовлення може бути оформлене Покупцем у такий спосіб: самостійно на Сайті.

3.2. Після оформлення замовлення на e-mail Покупця надсилається лист, що підтверджує прийняття замовлення, із зазначенням найменувань обраних товарів та загальної суми замовлення, що є невід'ємною частиною цієї Угоди. Далі менеджер Інтернет-магазину зв'язується з Покупцем (телефоном або електронною поштою) для отримання підтвердження замовлення.

3.3. За відсутності товару на складі менеджер Інтернет-магазину зобов'язаний повідомити про це Покупця (телефоном або за допомогою електронної пошти).

3.4. За відсутності товару Покупець має право замінити його іншим товаром або анулювати замовлення.

3.6. Покупець має право відмовитися від замовленого товару в будь-який час до його відправки Покупцю, завчасно (але не пізніше ніж за 12 годин до часу доставки) повідомивши про це Інтернет-магазин (телефоном або за допомогою електронної пошти).

3.7. Покупець має право відмовитися від замовленого товару та повернути його кур'єру в момент його отримання, якщо йому не підійшов розмір, колір або з будь-яких інших причин.

 

4. Доставка та приймання-передача товару

 

4.1. Доставка товару, замовленого в Інтернет-магазині, у узгодженій кількості та асортименті, здійснюється службою доставки по території міста Київ, а також до інших міст України.

4.2. Витрати на доставку товару оплачуються Покупцем за тарифами, зазначеними на Сайті в розділі «Оплата» та «Доставка».

4.4. Відправлення та доставка замовленого товару провадиться в обумовлені з Покупцем терміни.

4.5. Покупець зобов'язаний у присутності кур'єра Інтернет-магазину провести приймання замовленого товару за кількістю, якістю, асортиментом та комплектністю товару.

4.6. Фактом приймання товару Покупцем є оплата товару (оплата загальної суми замовлення та суми витрат на доставку товару Покупцю).

 

5. Оплата товару

 

5.1. Способи оплати товару вказані на Сайті у розділі "Оплата" та "Доставка".

5.2. При розрахунку готівкою, Покупець оплачує товар шляхом передачі грошей представнику Інтернет-магазину від імені кур'єра служби доставки.

5.3. Товар оплачується лише у гривні.

 

6. Повернення товару

6.1. Покупець має право відмовитися від товару після його отримання протягом семи днів. Повернення товару належної якості можливе у разі, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, а також документ, що підтверджує факт та умови купівлі зазначеного товару (товарна накладна, касовий чек).

6.2. Покупець не вправі відмовитися від товару належної якості, що має індивідуально-визначені властивості, якщо зазначений товар може бути використаний виключно Покупцем, що його купує.

6.3. При відмові Покупця від товару Інтернет-магазин повертає йому грошову суму, сплачену за товар, за вирахуванням суми витрат Інтернет-магазину, пов'язаних з доставкою товару Покупцю та вивезенням товару від Покупця, не пізніше ніж через десять днів з дня пред'явлення Покупцем відповідної вимоги.

6.4. Товар неналежної якості може бути замінений на аналогічний товар належної якості, або повернутий Продавцю, у цьому випадку доставку товару оплачує Продавець.

 

7. Інше

 

7.1. Інтернет-магазин залишає за собою право розширювати та скорочувати товарну пропозицію на Сайті, регулювати доступ до купівлі будь-яких товарів, а також зупиняти або припиняти продаж будь-яких товарів на власний розсуд.

7.2. Інтернет-магазин має право проводити спеціальні акції.

7.3. Відповідно до закону України «Про захист персональних  данних», розміщуючи замовлення, Ви даєте згоду Інтернет-магазину на обробку своїх персональних даних з метою розсилання інформації та просування товарів на ринку, без обмеження терміну. Вказана згода може бути відкликана Вами шляхом надсилання письмового повідомлення. У цьому випадку Ваші персональні дані будуть знищені, а їхня обробка припинена протягом 7 робочих днів з дати отримання нами повідомлення.

7.4. Продавець зобов'язується дотримуватися конфіденційності щодо персональних даних Покупця, а також іншої інформації про Покупця, яка стала відомою Продавцю у зв'язку з виконанням цієї Угоди, за винятком випадків, коли така інформація:

є загальнодоступною;

розкрито на вимогу або з дозволу Покупця;

вимагає розкриття на підставах, передбачених законодавством, або при надходженні відповідних запитів суду або уповноважених державних органів;

розкрито з інших підстав, передбачених угодою Сторін.

7.5. Продавець має право в односторонньому порядку вносити зміни до Угоди шляхом публікації змін на Сайті за адресою https://www.upack.kiev.ua/, якщо інше не передбачено новою редакцією Угоди.

7.6. Угода є договором, що юридично зобов'язує між Покупцем і Продавцем, містить правила здійснення покупок в Інтернет-магазині «upack.kiev.ua».

7.7. Цей договір вважається укладеним з моменту видачі продавцем покупцю касового чи товарного чека, чи іншого документа, що підтверджує оплату товару, або з отримання продавцем повідомлення про намір придбати товар.