Пн-Сб: З 9 ДО 18
Нд: вихідний

Кошик порожній!

ru ua
Розрахунок об‘єму коробок прямокутної форми.

Розрахунок об‘єму коробок прямокутної форми.

14.08.2018

Запам'ятайте, що об‘єм прямокутного паралелепіпеда (або звичайної  картонної коробки) дорівнює добутку його довжини, ширини і висоти.

Якщо ваша картонна коробка має прямокутну або квадратну форму, то вам потрібно лише дізнатися її довжину, ширину і висоту. Для отримання об‘єму необхідно перемножити результати вимірів. Формула розрахунку в скороченому вигляді нерідко представляється в такий спосіб: V = Д x Ш x В. Отже, Що потрібно зробити для обчислення:

1. Виміряйте довжину картонної коробки. Якщо подивитися на коробку зверху, то вона має вигляд прямокутника. Довжиною коробки буде найдовша сторона цього прямокутника. Запишіть результат виміру даної сторони в якості значення параметра "довжина".При виконанні вимірів обов'язково використовуйте єдині одиниці виміру. Якщо ви виміряли одну сторону в сантиметрах, то і інші сторони теж необхідно виміряти в сантиметрах.


2. Виміряйте ширину коробки. Ширину коробки представлятиме інша, більш коротка, сторона видимого зверху прямокутника. Якщо візуально з'єднати вимірювані по довжині і ширині боки коробки, то вони матимуть винляд літери "Г". Запишіть значення останнього виміру в якості "ширини". Ширина - це завжди коротша сторона коробки.


3. Виміряйте висоту коробки. Це останній параметр, який ви ще не виміряли. Він являє собою відстань від верхнього краю коробки до нижнього. Запишіть значення цього виміру в якості "висоти". Залежно від того, на який бік ви покладете картонну коробку, боки, які ви позначили "довжиною", "шириною" або "висотою" можуть бути різними. Однак, це не має жодного значення, вам лише необхідні результати вимірів трьох різних сторін.


4. Перемножте результати трьох вимірів між собою. Як уже згадувалося, формула розрахунку об‘єму  виглядає так: V = Довжина x Ширина x Висота; тому для отримання об‘єму необхідно просто перемножити всі три сторони. Обов'язково вкажіть в розрахунку використані вами одиниці виміру, щоб не забути, що саме означають отримані значення.

Розрахований об‘єм має цифровий вираз, але без правильного зазначення одиниць виміру ваші розрахунки будуть безглузді.

Для коректного відображення одиниць виміру об‘єму їх слід вказати в кубі. Наприклад, якщо всі сторони були виміряні в сантиметрах, то одиниці виміру об‘єм у будуть вказані як "см3".


1 м3 = 1 000 дм3 = 1 000 000 см3 = 1 000 000 000 мм3

1 дм3 = 1 000 см3 = 1 000 000 мм3

1 см3 = 1 000 мм3

Як завжди, найбільший вибір картонних коробок та будь-яких інших пакувальних матеріалів у постійній наявності є у нашому інтернет-магазині Упаковочка!