Пн-Сб: З 9 ДО 18
Нд: вихідний

Кошик порожній!

ru ua
Нестандартне застосування стрейч-плівки

Нестандартне застосування стрейч-плівки

18.07.2017

Часто буває так, що створюючи певний матеріал, автори думають, що його використовуватимуть лише за прямим призначенням. Але думка споживачів з цього приводу почасти, і вони вигадують дивне та оригінальне застосування давно звичним речам. Одна з таких речей – добре знайома всім стрейч-плівка.

 

Найчастіше стрейч-плівку застосовують дійсно за прямим призначенням: упаковка палет, коробок, ящиків. А харчову стрейч-плівку - для герметичної упаковки блістерів та підкладок з продуктами. Але, народний розум придумав нестандартні та оригінальні способи застосування цього універсального матеріалу. Розглянемо найбільш, на наш погляд, цікаві та корисні з них. Тож почнемо.

 

Антицелюлітна терапія


Так-так, дійсно харчову стрейч-плівку використовують для обгортання тіла після нанесення спеціальних кремів. Таким чином досягається парниковий ефект. Косметичний засіб підвищує температуру на ділянці тіла, а плівка зберігає її. Очевидною перевагою такого способу є те, що дана процедура може нагріти тільки певну ділянку тіла, а не все тіло одразу. На ділянці, що обгортається, покращується кровообіг і виходить зайва рідина, а значить, зменшується обєм. Крім того, еластичність стрейч-плівки не створює дискомфорту при обгортуванні і дозволяє людині повноцінно рухатися.

 

Заморожування зелені

 Супермаркети підкинули відмінну ідею використання стрейч-плівки, а саме – заморозка зелені. Зберігати зелень у підкладці, обгорнутій стрейч-плівкою, набагато зручніше, ніж в судках і пакетах. Також можна заздалегідь приготувати салатну суміш і зберігати її в такий спосіб. Цим способом заморожують шпинат, кріп, петрушку, руколу, базилік, розмарин, чебрець та іншу зелень.


 Дачний парник


Мати свій парник на дачній ділянці – мрія багатьох городників. Стаціонарна теплиця коштує дуже дорого. Спеціальна клейонка для каркасного парника теж аж ніяк не дешева. Звичайно ж, на допомогу приходить чудова стрейч-плівка! Її властивості роблять її відмінним матеріалом для обтягування каркасного парника: вона легка, міцна, має високу прозорість, а її самоклеючий ефект дозволяє домогтися повної герметичності стінок і даху парника. Крім того, вона в багато разів дешевша будь-якого матеріалу, що використовується для цих цілей. Дехто скаже, що і стоятиме така теплиця недовго і це правда. АЛЕ! Дешевизна стрейч плівки дозволяє щороку робити собі новий парник без шкоди для бюджету.

 

Застосування стрейч-плівки на природі та в поході

 Подивіться кілька яскравих прикладів використання стрейчу в похідних умовах: з його допомогою можна зробити навіть байдарку і лісове укриття!

 Купитистрейч-плівку в будь-якій кількості і за найнижчими цінами Ви зможете в компанії Упаковочка!