Пн-Сб: З 9 ДО 18
Нд: вихідний

Кошик порожній!

ru ua
Друк на коробках. Види та відмінності

Друк на коробках. Види та відмінності

05.07.2017

Ніхто не стане сперечатися про те, що барвиста упаковка, що запам'ятовується, - запорука успіху Вашого бізнесу. Все частіше і частіше зовнішній бік коробок для транспортування стає місцем, яке виробник використовує як рекламну площу.
 Сьогодні ми розповімо Вам про два основні способи нанесення зображень на картонну та паперову продукцію: трафаретний (шовкотрафаретний) та флексодрук.

Отже, судячи з найменування, трафаретний друк здійснюється за допомогою спеціальної форми – трафарету. Це, по суті, дрібне сито, яке накладається на матеріал, на який буде проводитися нанесення. "Продавлювання" фарби через пори сита здійснюється за допомогою ракелю. Величезним плюсом цього способу друку є його універсальність: зображення можна наносити практично на будь-який матеріал: метал, скло, тканину, пластик, шкіру і, звичайно, картон і папір. Залежно від матеріалу, що задруковується, підбирається відповідний тип фарби. Як бачимо, технологія досить проста та ефективна. Також безперечною перевагою трафаретного друку є простота та невелика вартість виготовлення друкарської форми. Відповідно на виході ми отримуємо відносно невелику вартість одного екземпляра друку за умови невеликого тиражу.

 Мінусами трафаретного друку є відносно висока вартість одного друкованого відбитка, невелика швидкість друку та обмеження максимальної площі задруковування.


 Флексодрук здійснюється за допомогою кількох роторів, на яких закріплені форми зі спеціального гнучкого матеріалу. При проходженні картону через вали, на нього наноситься потрібне зображення. Флексографічний друк не такий універсальний, але має цілу низку переваг, наприклад: висока швидкість друку, вкрай невелика ціна відбитка, висока якість зображення, що наноситься, а також велика площа задруковування. Також практично всі фарби для флексодруку виготовляються на водній основі, тому відбитки не мають неприємного запаху.

Основним недоліком цього способу друку є складність виготовлення друкованої форми, що робить його застосування виправданим тільки на великих тиражах.


 Кваліфіковані фахівці компанії Упаковочка із задоволенням дадуть відповідь на всі Ваші питання щодо друку будь-якої складності на картонних коробках і крафт-пакетах.


 А в нашому магазині працює постійна виставка зі зразками нашої друкованої продукції.