Пн-Сб: З 9 ДО 18
Нд: вихідний

Кошик порожній!

ru ua
"Картонна" творчість для Ваших дітей!

"Картонна" творчість для Ваших дітей!

21.03.2017

У кожного з нас вдома є деякі речі, які ніби й не потрібні, але викинути їх шкода, адже вони можуть стати в нагоді. Безумовно, до таких речей належать картонні коробки. Бувають вони різного розміру: від телевізора, взуття, телефону, торта, кухонної техніки  тощо. Але чи замислювалися Ви, що з їх допомогою можна зробити безліч цікавих, красивих і корисних виробів? А якщо у Вас є діти, то вони неодмінно зрадіють можливості разом із Вами зайнятися творчістю та рукоділлям.

Отже, представляємо Вам кілька ідей щодо використання не потрібних картонних коробок на радість дітлахам:


1. Якщо обклеїти коробку декоративним папером або тканиною, то вона перетвориться на зручний та оригінальний ящик для зберігання чогось: від білизни до іграшок.2. Ваша донька  зрадіє новій побутовій техніці та кухні, які можна легко зробити з великих коробок. А маленька господиня неодмінно допоможе Вам у цьому!


3. Яка дитина не мріє про свій власний будиночок? Здійснити цю мрію дуже легко.


4. Что може бути веселіше за імпровізований збір грибів і ягід зі своєю дитиною? До речі, ягоди і гриби за лічені хвилини можна зробити з картону!


5. Виявивши зовсім небагато фантазії, картонні коробки з легкістю перетворяться на людей, тварин, дерева та багато іншого, що прикрасить дозвілля Ваше та Ваших дітей.


6. Також велику коробку можна використовувати як велику ігрову зону, яку Ваш малюк перетворить на те, що сам забажає.


7. Вашому хлопчику обов'язково сподобаються машинки та літаки, які Ви виріжете з коробочок. 


8. Прекрасні ліжечка для м'яких іграшок виходять із розрізаної гофротари.

9. Робот із Вашої дитини? З використанням коробок – легко!


Друзі, дайте волю своїй фантазії: ракета, ліфт, парковка, ляльковий будинок, одяг та багато іншого Ви зможете зробити за допомогою картонних коробок.


А приобрести картонные коробки любого размера и в любом количестве, а также скотчстрейч-пленкувоздушно-пузырчатую пленку и другие упаковочные материалы Вы всегда можете в магазине Упаковочка (онлайн или приехав в наш магазин). 

Веселого Вам  творчества!